Synergi 4 µm Polar-RP 80 Å, LC Column 100 x 21.2 mm, AXIA Packed, Ea
$undefined
| Technique | HPLC |
| Brand | Synergi |
| Separation Mode | Reversed Phase |
| Phase | Polar-RP |
| Length (mm) | 100.00000 |
| Particle Size | 4 |
| Internal Diameter | 21.2mm |
| Part ID | 89266 |
| Subtechnique Category Code 1 | AXIA |
| Internal Diameter (Metric mm) | 21.2 mm |
| Isocratic pH Range | 1.5-7 |
| Maximum Backpressure (Metric bar) | 345 |
| Max Temperature | 60 °C |
| Pore Size (Metric Å) | 80 |
| Shipping Solvent | Acetonitrile /Water (50:50) |