Clarity 2.6 µm Oligo-MS 100A, LC Column 100 x 4.6 mm, Ea
$undefined
| Technique | HPLC |
| Brand | Clarity |
| Separation Mode | Reversed Phase |
| Phase | Oligo-MS |
| Length (mm) | 100.00000 |
| Particle Size | 2.6 |
| Internal Diameter | 4.6mm |
| Part ID | 89377 |
| Subtechnique Category Code 1 | C |
| Internal Diameter (Metric mm) | 4.6 mm |
| Maximum Backpressure (Metric bar) | 1034 |
| Max Temperature | 60 °C |
| Pore Size (Metric Å) | 100 |