Kinetex 5 µm PFP 100 Å, LC Column 100 x 21.2 mm, AXIA Packed, Ea
$undefined
| Technique | HPLC |
| Brand | Kinetex |
| Separation Mode | Reversed Phase |
| Phase | PFP |
| Length (mm) | 100.00000 |
| Particle Size | 5 |
| Internal Diameter | 21.2mm |
| Part ID | 94205 |
| Subtechnique Category Code 1 | AXIA |
| Internal Diameter (Metric mm) | 21.2 mm |
| Maximum Backpressure (Metric bar) | 1034 |
| Max Temperature | 60 °C |
| Pore Size (Metric Å) | 100 |