Prodigy 3 µm ODS-3V 100 Å, LC Column 150 x 4.6 mm, Ea
$undefined
| Technique | HPLC |
| Brand | Prodigy |
| Separation Mode | Reversed Phase |
| Phase | ODS-3V |
| Length (mm) | 150.00000 |
| Particle Size | 3 |
| Internal Diameter | 4.6mm |
| Part ID | 89548 |
| Subtechnique Category Code 1 | C |
| Internal Diameter (Metric mm) | 4.6 mm |