Synergi 4 µm Hydro-RP 80 Å, LC Column 150 x 2 mm, Ea
$undefined
| Technique | HPLC |
| Brand | Synergi |
| Separation Mode | Reversed Phase |
| Phase | Hydro-RP |
| Length (mm) | 150.00000 |
| Particle Size | 4 |
| Internal Diameter | 2mm |
| Part ID | 89647 |
| Subtechnique Category Code 1 | C |
| Internal Diameter (Metric mm) | 2 mm |
| Maximum Backpressure (Metric bar) | 345 |
| Max Temperature | 60 °C |
| Pore Size (Metric Å) | 80 |