Luna 5 µm HILIC 200 Å, LC Column 250 x 30 mm, AXIA Packed, Ea
$undefined
| Technique | HPLC |
| Brand | Luna-HILIC, |
| Separation Mode | Hydrophilic Interaction |
| Phase | HILIC |
| Length (mm) | 250.00000 |
| Particle Size | 5 |
| Internal Diameter | 30mm |
| Part ID | 90183 |
| Subtechnique Category Code 1 | AXIA |
| Internal Diameter (Metric mm) | 30 mm |
| Isocratic pH Range | 1.5-8 |
| Maximum Backpressure (Metric bar) | 345 |
| Max Temperature | 60 °C |
| Pore Size (Metric Å) | 200 |
| Shipping Solvent | Acetonitrile/100 mM |