Synergi 2.5 µm Fusion-RP 100 Å, LC Column 20 x 4 mm, Ea
$undefined
| Technique | HPLC |
| Brand | Synergi |
| Separation Mode | Reversed Phase |
| Phase | Fusion-RP |
| Length (mm) | 20.00000 |
| Particle Size | 2.5 |
| Internal Diameter | 4mm |
| Part ID | 90318 |
| Subtechnique Category Code 1 | C |
| Internal Diameter (Metric mm) | 0.25 mm |
| Isocratic pH Range | 1.5-9 |
| Maximum Backpressure (Metric bar) | 345 |
| Max Temperature | 60 °C |
| Pore Size (Metric Å) | 100 |
| Shipping Solvent | Acetonitrile /Water (65:35) |