Zebron ZB-1XT SimDist Metal, GC Cap. Column 5 m x 0.53 mm x 0.88 µm, Ea
$undefined
| Technique | GC |
| Brand | Zebron |
| Separation Mode | Application Specific |
| Phase | ZB-1XT SimDist |
| Particle Size | 0 |
| Internal Diameter | 0.53mm |
| Part ID | 94134 |
| Subtechnique Category Code 1 | CAP |
| Min Temperature | -60 °C |
| Max Temperature | 450 °C |
| Official Method | G1, G2, G9, G 38 |
| Polarity | 5 |