Zebron ZB-35, GC Cap. Column 10 m x 0.10 mm x 0.10 µm, Ea
$undefined
| Technique | GC |
| Brand | Zebron |
| Separation Mode | Standard |
| Phase | ZB-35 |
| Particle Size | 0 |
| Internal Diameter | 0.1mm |
| Part ID | 93132 |
| Subtechnique Category Code 1 | CAP |
| Min Temperature | 40 °C |
| Max Temperature | 360 °C |
| Official Method | G28, G32, G42 |
| Polarity | 18 |
| Temperature Limits | 20 to 250/260 |