Zebron ZB-50 w/GUARDIAN, 2 m, GC Cap. Column 10 m x 0.18 mm x 0.18 µm, Ea
$undefined
| Technique | GC |
| Brand | Zebron |
| Separation Mode | Standard |
| Phase | ZB-50 |
| Particle Size | 0 |
| Internal Diameter | 0.18mm |
| Part ID | 90485 |
| Subtechnique Category Code 1 | CAPIG |
| Min Temperature | 40 °C |
| Max Temperature | 340 °C |
| Official Method | G3, G17 |
| Polarity | 24 |
| Temperature Limits | 40 to 320/340 |