Zebron ZB-50, GC Cap. Column 10 m x 0.53 mm x 2.00 µm, Ea
$undefined
| Technique | GC |
| Brand | Zebron |
| Separation Mode | Standard |
| Phase | ZB-50 |
| Particle Size | 0 |
| Internal Diameter | 0.53mm |
| Part ID | 93140 |
| Subtechnique Category Code 1 | CAP |
| Min Temperature | 40 °C |
| Max Temperature | 340 °C |
| Official Method | G3, G17 |
| Polarity | 24 |
| Temperature Limits | -60 to 400/430 |