Zebron ZB-1HT, GC Cap. Column 15 m x 0.32 mm x 0.25 µm, Ea
$undefined
| Technique | GC |
| Brand | Zebron |
| Separation Mode | High Temperature |
| Phase | ZB-1HT |
| Particle Size | 0 |
| Internal Diameter | 0.32mm |
| Part ID | 90578 |
| Subtechnique Category Code 1 | CAP |
| Min Temperature | -60 °C |
| Max Temperature | 430 °C |
| Official Method | G1, G2, G9, G 38 |
| Polarity | 5 |
| Temperature Limits | -60 to 400/430 |