Zebron ZB-MultiResidue-2, GC Cap. Column 20 m x 0.18 mm x 0.18 µm (CUSTOM), Ea
$undefined
| Technique | GC |
| Brand | Zebron |
| Separation Mode | Application Specific |
| Phase | ZB-MultiResidue-2 |
| Particle Size | 0 |
| Internal Diameter | 0.18mm |
| Part ID | 107552 |
| Subtechnique Category Code 1 | CAP |
| Min Temperature | -60 °C |
| Max Temperature | 340 °C |
| Polarity | 15 |