Zebron ZB-35HT, GC Cap. Column 20 m x 0.18 mm x 0.18 µm, Ea
$undefined
| Technique | GC |
| Brand | Zebron |
| Separation Mode | High Temperature |
| Phase | ZB-35HT |
| Particle Size | 0 |
| Internal Diameter | 0.18mm |
| Part ID | 90598 |
| Subtechnique Category Code 1 | CAP |
| Min Temperature | 40 °C |
| Max Temperature | 400 °C |
| Official Method | G28, G32, G42 |
| Polarity | 18 |
| Temperature Limits | 40 to 400 |