Zebron ZB-SemiVolatiles, GC Cap. Column 20 m x 0.18 mm x 0.18 µm, Ea
$undefined
| Technique | GC |
| Brand | Zebron |
| Separation Mode | Application Specific |
| Phase | ZB-SemiVolatiles |
| Particle Size | 0 |
| Internal Diameter | 0.18mm |
| Part ID | 93183 |
| Subtechnique Category Code 1 | CAP |
| Min Temperature | -60 °C |
| Max Temperature | 350 °C |
| Official Method | G27 |
| Polarity | 8 |