Zebron ZB-FAME, GC Cap. Column 20m x 0.18mm x 0.15 µm, Ea
$undefined
| Technique | GC |
| Brand | Zebron |
| Separation Mode | Application Specific |
| Phase | ZB-FAME |
| Particle Size | 0 |
| Internal Diameter | 0.18mm |
| Part ID | 55427 |
| Subtechnique Category Code 1 | CAP |
| Min Temperature | -20 °C |
| Max Temperature | 280 °C |
| Official Method | G48 |
| Temperature Limits | 20 to 250/260 |