Zebron ZB-PAH-EU, GC Cap. Column 20 m x 0.18 mm x 0.14 µm, Ea
$undefined
| Technique | GC |
| Brand | Zebron |
| Separation Mode | Application Specific |
| Phase | ZB-PAH-EU |
| Particle Size | 0 |
| Internal Diameter | 0.18mm |
| Part ID | 104409 |
| Subtechnique Category Code 1 | GRD |
| Min Temperature | 40 °C |
| Max Temperature | 360 °C |
| Official Method | G51 |
| Polarity | Proprietary |