Zebron ZB-XLB, GC Cap. Column 30 m x 0.18 mm x 0.18 µm (CUSTOM), EA
$undefined
| Technique | GC |
| Brand | Zebron |
| Separation Mode | Standard |
| Phase | ZB-XLB |
| Particle Size | 0 |
| Internal Diameter | 0.18mm |
| Part ID | 108446 |
| Subtechnique Category Code 1 | CAP |
| Min Temperature | 30 °C |
| Max Temperature | 360 °C |
| Polarity | 9 |