Zebron ZB-624, GC Cap. Column 30 m x 0.53 mm x 1.0 µm, Ea
$undefined
| Technique | GC |
| Brand | Zebron |
| Separation Mode | Standard |
| Phase | ZB-624 |
| Particle Size | 0 |
| Internal Diameter | 0.53mm |
| Part ID | 94263 |
| Subtechnique Category Code 1 | CAP |
| Min Temperature | -20 °C |
| Max Temperature | 260 °C |
| Official Method | G43 |
| Polarity | 13 |