Zebron ZB-1701, 5-in Cage, GC Cap. Column 30 m x 0.53 mm x 1.00 µm, Ea
$undefined
| Technique | GC |
| Brand | Zebron |
| Separation Mode | Standard |
| Phase | ZB-1701 |
| Particle Size | 0 |
| Internal Diameter | 0.53mm |
| Part ID | 93224 |
| Subtechnique Category Code 1 | CAP |
| Min Temperature | -20 °C |
| Max Temperature | 300 °C |
| Official Method | G46 |
| Polarity | 19 |