Zebron ZB-FFAP, GC Cap. Column 30 m x 0.53 mm x 3.00 µm (CUSTOM), Ea
$undefined
| Technique | GC |
| Brand | Zebron |
| Separation Mode | Standard |
| Phase | ZB-FFAP |
| Particle Size | 0 |
| Internal Diameter | 0.53mm |
| Part ID | 93229 |
| Subtechnique Category Code 1 | CAP |
| Min Temperature | 40 °C |
| Max Temperature | 260 °C |
| Official Method | G25, G35 |
| Polarity | 58 |