Zebron ZB-MultiResidue-1, GC Cap. Column 30 m x 0.32 mm x 0.50 µm, Ea
$undefined
| Technique | GC |
| Brand | Zebron |
| Separation Mode | Application Specific |
| Phase | ZB-MultiResidue-1 |
| Particle Size | 0 |
| Internal Diameter | 0.32mm |
| Part ID | 90768 |
| Subtechnique Category Code 1 | CAP |
| Min Temperature | -60 °C |
| Max Temperature | 340 °C |
| Polarity | 11 |
| Temperature Limits | -60 to 320/340 |