Zebron ZB-BAC-2, GC Cap. Column 30 m x 0.32 mm x 1.20 µm, Ea
$undefined
| Technique | GC |
| Brand | Zebron |
| Separation Mode | Application Specific |
| Phase | ZB-BAC-2 |
| Particle Size | 0 |
| Internal Diameter | 0.32mm |
| Part ID | 90775 |
| Subtechnique Category Code 1 | CAP |
| Min Temperature | -20 °C |
| Max Temperature | 280 °C |
| Polarity | Proprietary |
| Temperature Limits | -20 to 260/280 |