Zebron ZB-CLPesticides-1, GC Cap. Column 30 m x 0.32 mm x 0.5 µm, Ea
$undefined
| Technique | GC |
| Brand | Zebron |
| Separation Mode | Application Specific |
| Phase | ZB-CLPesticides-1 |
| Particle Size | 0 |
| Internal Diameter | 0.32mm |
| Part ID | 46642 |
| Subtechnique Category Code 1 | CAP |
| Min Temperature | 40 °C |
| Max Temperature | 340 °C |
| Temperature Limits | 40 to 320/340 |