Zebron ZB-5MS, GC Cap. Column 50 m x 0.20 mm x 0.33 µm, Ea
$undefined
| Technique | GC |
| Brand | Zebron |
| Separation Mode | Standard |
| Phase | ZB-5MS |
| Particle Size | 0 |
| Internal Diameter | 0.2mm |
| Part ID | 94638 |
| Subtechnique Category Code 1 | CAP |
| Min Temperature | -60 °C |
| Max Temperature | 350 °C |
| Official Method | G27 |
| Polarity | 8 |