Zebron ZB-WAXplus, GC Cap. Column 60 m x 0.32 mm x 0.25 µm, Ea
$undefined
| Technique | GC |
| Brand | Zebron |
| Separation Mode | Improved Performance |
| Phase | ZB-WAXplus |
| Particle Size | 0 |
| Internal Diameter | 0.32mm |
| Part ID | 93287 |
| Subtechnique Category Code 1 | CAP |
| Min Temperature | 20 °C |
| Max Temperature | 260 °C |
| Official Method | G14, G15, G16, G20, G39, G47 |
| Polarity | 52 |