Zebron ZB-5MSplus, GC Cap. Column 60 m x 0.32 mm x 1.0 µm, EA
$undefined
| Technique | GC |
| Brand | Zebron |
| Separation Mode | Improved Performance |
| Phase | ZB-5MSplus |
| Particle Size | 0 |
| Internal Diameter | 0.32mm |
| Part ID | 4295 |
| Subtechnique Category Code 1 | CAP |
| Min Temperature | -60 °C |
| Max Temperature | 350 °C |
| Official Method | G27 |
| Polarity | 8 |
| Temperature Limits | -60 to 325/350 |