Zebron ZB-CLPesticides Kit 0.53mm ID, 2 Columns, 5m Guard and Y-Splitter, Ea
$undefined
| Technique | GC |
| Brand | Zebron |
| Separation Mode | Application Specific |
| Phase | ZB-CLPesticides-1 |
| Particle Size | 0 |
| Internal Diameter | 0.3mm |
| Part ID | 94255 |
| Subtechnique Category Code 1 | CAPK |
| Min Temperature | -60 °C |
| Max Temperature | 360 °C |